Montaż fotowoltaiki skawina

Domowa stacja ładowania daje przede wszystkim

gwarancję szybkości, bezpieczeństwa oraz komfortu użytkowania. Wybór odpowiedniego modelu umożliwia zdalne uruchamianie i zatrzymywanie ładowania, programowanie czasu i uzyskiwanie informacji o poziomie naładowania samochodu za pomocą smartfona. Dzięki nocnej taryfie, auto można ładować dużo taniej niż w publicznych stacjach ładowania. Dodatkowe podłączenie ładowarki z instalacją fotowoltaiczną to idealne rozwiązanie redukujące koszty i przyczyniające się do ochrony środowiska.


Zapraszamy do kontaktu!

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Montaż ładowarek samochodowych skawina
Ulga na fotowoltaikę kraków

Słoneczna Żywieczcyzna

Ulga termomodernizacyjna

Ulga na fotowoltaikę skawina
Dofinansowanie na panele słoneczne
Dofinansowanie na panele fotowoltaiczne
Dofinansowanie na fotowoltaikę Kraków

Program Rozwoju Odnawialnych Źródeł Energii na obszarze Gminy Miejskiej Kraków

Dofinansowania

 

Istnieje wiele różnych programów dofinansowań, dzięki którym inwestor pokrywa tylko część kosztów montażu instalacji fotowoltaicznej. Z dotacji i ulg mogą korzystać zarówno klienci indywidualni jak i właściciele firm i rolnicy, wyrażający chęć inwestycji w odnawialne źródła energii.


Pozyskujemy dofinansowania z takich programów jak:

Fotowoltaika dla rolnika

Dla gospodarstw rolnych

 

Dzięki własnej instalacji fotowoltaicznej, w prosty sposób można obniżyć koszty prowadzenia działalności rolnej i zredukować zanieczyszczenie środowiska. Warto wziąć pod uwagę, że gospodarstwa rolne nie są przedsiębiorstwami i opłaty za energię elektryczną są takiej samej wysokości jak dla zwykłych gospodarstw domowych. Podobnie też rozlicza się, gdy produkcja energii  odbywa się za pomocą instalacji fotowoltaicznej. Rolnik jako prosument korzysta z rozliczenia w formie opustów. Daje to możliwość "przechowywania" energii elektrycznej w momencie, kiedy nie jest ona zużywana na bieżące potrzeby. Dodatkowo gospodarstwa rolne mogą skorzystać z dofinansowania w wysokości 25% wartości instalacji.


Zapraszamy do kontaktu!

Fotowoltaika dla rolników skawina
Montaż fotowoltaiki na dachu skawina

Instalacja Skawina

5,92 kWp

Montaż paneli słonecznych na dachu skawina

Instalacja Kraków

6,4 kWp

Fotowoltaika skawina

Instalacja Żywiec

3,7 kWp

Monitoring instalacji

 

Fizyczne zakończenie montażu instalacji oraz wykonanie pomiarów elektrycznych i nieelektrycznych nie jest ostatnim punktem realizacji inwestycji. Podstawowym elementem naszej działalności jest nadzór nad pracą instalacji fotowoltaicznej czyli monitoring parametrów pracy.
Rejestr parametrów online pozwala sprawdzić czy instalacja pracuje zgodnie z założeniami projektowymi. Monitoring realizowany jest za pomocą dedykowanego oprogramowania, do którego podstawowy dostęp ma także użytkownik instalacji fotowoltaicznej , w przyjaznej formie tj. web / IOS/ ANDROID. Po zakończeniu montażu realizowany jest etap instalacji oprogramowania oraz szkolenia z użytkowania. Państwa instalacja trafia do naszej bazy i jest na bieżąco kontrolowana  oraz audytowana pod kątem poprawności pracy.

 

Chcesz zobaczyć jak pracują nasze instalacje? Sprawdź link poniżej

Instalacje elektryczne pod fotowoltaikę

Fotowoltaika Skawina

 

Pomiary elektryczne i nieelektryczne mają na celu sprawdzenie poprawności wykonania instalacji fotowoltaicznej. Pomiary te należy wykonywać zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa m.in. na podstawie normy PN-EN-62446 /  PN-IEC 60364. Po stronie elektrycznej podstawowymi pomiarami są:

 

  • Sprawdzenie polaryzacji

  • Kontrola ciągłości przewodów

  • Kontrola rezystancji izolacji przewodów strony AC i DC

  • Kontrola rezystancji uziemienia

  • Kontrola impedancji pętli zwarcia i ocena skuteczności ochrony przeciwporażeniowej

  • Kontrola napięć i prądów łańcuchów modułów

 

Pomiary wykonawcze

 

Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu i wykonywaniu instalacji fotowoltaicznych, oferujemy przeprowadzenie dokładnych inspekcji i kontroli. W razie jakichkolwiek wątpliwości z Państwa strony, jesteśmy w stanie w szybki i dokładny sposób sprawdzić czy elektrownia działa prawidłowo, a montaż został przeprowadzony poprawnie.


Zapraszamy do kontaktu!

Pomiary wykonawcze
Pomiary instalacji fotowoltaicznych skawina

Bezpieczeństwo

Dla firmy

 

Znaczący wzrost kosztów energii elektrycznej w ostatnim czasie sprawia, że instalacje fotowoltaiczne stają się dla firm jednym z głównych źródeł redukcji wydatków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dodatkowo, ekologia i dbanie o środowisko są obecnie czynnikami zauważalnymi i docenianymi przez klientów. Coraz więcej przedsiębiorców wykazuje więc chęć dbania o środowisko, a zastosowanie instalacji fotowoltaicznej z pewnością w tym pomaga. Korzystając z zielonej energii przyczyniamy się do ochrony środowiska, a firma zyskuje status odpowiedzialnej społecznie.


Zapraszamy do kontaktu!

Fotowoltaika na dachu
Fotowoltaika dla firm Skawina

Inwestycja

Panele fotowoltaiczne Skawina

Dla Domu

 

Po przeprowadzeniu wywiadu i zebraniu wszystkich niezbędnych informacji, przygotowujemy projekt instalacji fotowoltaicznej dla domu. Wszystkie elementy wchodzące w skład instalacji dobieramy w taki sposób, by jak najlepiej zaspokoić potrzeby naszych klientów. Zoptymalizowana oferta uwzględnia wysokiej jakości produkty, przy zachowaniu opłacalności cenowej.
Montaż instalacji na dachu lub na gruncie, zawsze realizowany jest przez doświadczonych specjalistów - bezpiecznie i bez uszkodzeń. 


Zapraszamy do kontaktu!

Fotowoltaika dla domu

Fotowoltaika Skawina

Panele słoneczne Skawina
Fotowoltaika Skawina
Kanał youtube Aura-Energy
Instagram Aura-Energy
Facebook Aura-Energy

32-051 Krzęcin 

Ul. Krakowska 36
(+48) 662-092-359 

pn - pt, 9:00 - 17:00

kontakt@aura-energy.pl 

Zapytaj o szczegóły!

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

© AURA-ENERGY ‖ by REDPROJEKT @ 2023 

KONTAKT